Tungsten karbür aşınma parçaları

Tungsten karbür denilen çok güçlü, çok dayanıklı malzeme yapmak için karbon ile karıştırılır. Sert metal tüm metallerin en zor olan. Bu titanyum daha zor takım çeliği, ve 4 kez 5 kat daha sert 18K altın, daha yaklaşık 10 kat daha zordur. Bu yüzden petrol ve gaz, madencilik ve inşaat için sondaj, kesme aletleri ve metal işleme için aşınmaya dayanıklı araçları yapmak için uygun olduğunu. Bu ideal aşınma parçaları, diğer makine parçaları ve bu yüksek sıcaklık, korozyon ve aşınma gibi zor koşullarda, tabidir kalıplar için uygundur. Son yıllarda, tungsten karbür birçok endüstriyel uygulamalarda çelik üstün bir alternatif olarak ortaya çıkmıştır.

tungsten karbür aşınma parçaları-3

Tungsten karbür aşınma parçaları yaygın nedeniyle aşınma direnci ve sertlik (9.8 Moe ölçek) sektöründe kullanılmaktadır. Bu yeni malzeme ve uygulama teknolojisi hedeflenen analiz hem geliştirilmesi yoluyla farklı uygulamalarda aşınma en aza indirilmesi ile ilgili yeni olanaklar açar. Chinatungsten Online yüksek dereceli hammadde ve en son teknoloji kullanılarak üretilen parçalar, aşınma tungsten karbür geniş sunan olabilir.


Bu tungsten karbür çalı, tungsten karbür pelet, tungsten karbür yumruk ya da büyük ve ağır ürünleri, için çok küçük bir ürün yelpazesi olduğu yerde tungsten karbür tungsten hacminin büyük bir kısmı bugün, giyim parçası uygulamalarda kullanılır tungsten karbür düğmesi.

tungsten karbür düğmesi


Başka bir soru veya tungsten karbür aşınma parçaları soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-postaları:sales@chinatungsten.com  sales@xiamentungsten.com
Telefon: +86 592 5129696/86 592 5129595
Faks: +86 592 5129797

Daha Info>>
1.Tungsten karbür
2.Tungsten karbür halka
3.Tungsten karbür plakalar